KONST / Litografier / Färglitografi 12757342
nr 1275 7342
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/99, Pålsundsbron, bladets mått: 76x107 cm
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:35:02
1.600 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)